| Muraru_Magda_1996 a întrebat:

Buna am un Nokia asa 311 si pun tot la wifi si cand intru nu imi merge cineva mi-a spus ca trebuie instalat software (nu stiu cum se scrie) imi puteti spune? si mai am o probelma... cand intru pe ovi store Nokia si vreau sa downloadez nu imi merge...
DE CE?
FUNDA :*:*

Răspuns Câştigător
| bogboy101 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema(tot 311).
Trebuie sa-i dai setariile din fabrica.NU SE VOR STERGE DATELE DECAT SETARIILE!
Intra in setari -Revenire la setariile din fabrica (ultima casuta din setari ( ceva cu revenire la stoc)
iti va cere un cod de acces el este 12345.
Si dupa asta, trebuie sa-ti actualizezi softerul(nici eu nu stiu cum se scrie.Dar dupa ce faci astea da-mi un mesaj si te ajut.

| Muraru_Magda_1996 explică (pentru bogboy101):

Deci dupa ce dau la setarile din fabrica selectez toate?
si dupa?

| bogboy101 a răspuns (pentru Muraru_Magda_1996):

Doar setariile.Si dupa te duci la : setari-telefon-actualizari aparat- descarcare soft aparat si dupa te descurci funda?