| Dana21S a întrebat:

Am un Nokia E5-00 si de cand l-am cumparat in partea de jos a ecranului, intre Meniu si ceas imi tot palpaie un pliculet, ca si cum as avea un mesaj. Dar nu am. Din noiembrie am telefonul si tot nu a disparut. Am crezut ca e de la e-mail. L-am dezactivat si tot asa apare. Nu stiti de la ce poate fi?

3 răspunsuri:
| viktorxxx a răspuns:

Ai, ori casuta de mesaje primite plina, ori un mesaj care nu s-a trimis. Incearca sa mai stergi din mesaje, si din alea primite, si din alea trimise (casuta iesire).

| Dana21S explică (pentru viktorxxx):

Imi sterg mesajele(si primite si expediate) tot timpul.In casuta iesire nu am avut mesaje niciodata. Daca m-as duce la Orange m-ar ajuta cu ceva?

| viktorxxx a răspuns (pentru Dana21S):

Poti suna la relatii cu clientii la Orange si te indruma ei.