| elena1122 a întrebat:

am un Nokia n8, nu pot sa descarc muzica pe el cand incerc sa transfer de pe un alt telefon imi spune disk complet ocupat sau ceva de genu dar nu am nici macar o poza pe el ca sa fac?

Răspuns Câştigător
| sellyz a răspuns:

It trebuie un card de memorie deoarece memoria telefonului tau este probabil prea mica. apasa la stare memorie si uita-te cata memorie are telefonul tau. faca are sub 200MB nu incape cam nimic pe el. daca memoria telefonului tau este mai mare atunci ar trebui sa iti duci telefonul la un magazin de telefoane si sa intrebi care este problema lui. daca e stricat are garantie si ti-l schimba ca banuiesc cda nu il ai de mai mult de 2 ani ca doar atunci punea-i mai repede intrebareaa. sper ca te-am ajutat. funda plzzzzzzzz:X puppy dog eyes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Formateaza cardul de memorie si da o revenire la setarile din fabrica. Mi se pare ca memoria la telefonul acela este impartita in C, D, E, etc. Probabil va trebui sa setezi tu unde iti intra muzica.