| DarkShina5566 a întrebat:

De ce oare nu mai pot descarca muzica pe telefon? Memorie am, dar cand incerc sa descarc o melodie spune ca nu ar avea loc. Mi se pare ceva ciudat pentru ca pe telefon am doar cateva melodii.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Seteaza telefonul ca muzica pe care o descarci sa se duca in card si nu in memoria telefonului! Iti spune ca nu mai ai memorie din memoria telefonului! dar daca ai card sigur ai loc pentru descarcare muzica acolo! Deci :seteaza ca tot ce descarci sa se duca in memoria cardului! (nici nu stiu daca i card dar banuiesc ca ai )

| andtim a răspuns:

Cum a zis si neluL... banuiesc ca ai Nokia, ca numa' alea sunt facute asa. te duci in mesaje -> optiuni sau setari si vezi unde scrie memorie in uz si selectezi cardul de memeorie. Bafta

| alejandra22 a răspuns:

Pai depinde ce telefon ai, eu am Samsung si numai 4 melodii pot baga pe el si cateodata nici alea nu pot sa mi le bag fiind ca nu am memorie

| i0nutz555 a răspuns:

Ce telefon ai? trebuie schimbat softul, il poti schimba acasa prin cablu de date.