| anonim_4396 a întrebat:

Am un Nokia n80, am o problema la el, se vede intunecat in rest merge bine.Ce ar putea avea? Urgent dau funda!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Esti sigur ca nu ai umblat la setari, la luminozitate sau asa ceva?

| AdyY99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,nu am ublat la setari

| Cromasston a răspuns:

Pff..nokia..am avut si eu aceeasi problema cu 2 telefoane Nokia, si nu e de la luminozitate. unul l-am aruncat, dar unul inca il mai am pe undeva(3500 classic). daca aflii care'i problema sa scrii aici, poate il repar si eu pe al meu, daca se merita, ca acum am alt telefon. daca nu, o sa ajunga la gunoisad

| AdyY99 a răspuns (pentru Cromasston):

Pai am fost cu el acum la un service si cica e display(45 lei) sau folia(80 lei)

| Cromasston a răspuns (pentru AdyY99):

E clar, il arunclaughing

| AdyY99 a răspuns (pentru Cromasston):

UNde locuesti? Ca daca e mil dai mie

| Cromasston a răspuns (pentru AdyY99):

Pe undeva prin Prahova... oricum carcasa nu era in stare buna(si nici nu e originala>i-am schimat-o eu)..deci chiar e de aruncat.dar eram curios daca e de la ecran sau altceva, fiind al 2lea telefon cu care patetsc asta...si urmatorul voiam sa fie un n8, dar ..nu stiu ce sa zic, nu am incredere in astea cu touch, mi-e ca le scap si s-au dus.dar ma incanta camera.ce parere ai despre telefon? il ai de mult, esti multumit de el?(in afara de problema cu ecranul)

| AdyY99 a răspuns (pentru Cromasston):

Si eu am un n8.nu te sfatuiesc sa iti iei ia-ti ceva cu android

| iulya23 a răspuns:

Buna! Cauta la ''setari ecran''si poate e schimbat ceva la luminozitate!