| AlinaToma1298 a întrebat:

am un pc de 3-4 ani si cred ca are virusi. Daca schimb memoria si hard-diskul scap de virusi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci aia da scapi de virusi laughing dar mai bine doar reinstalezi windowsul

2 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Nu trebuie sa schimbi memoria si hard disk-ul pentru a scapa de virusi. Reinstalezi sistemul de operare (Windows/Linux/Mac OSX) si instalezi un program antivirus.

| raducebotari a răspuns:

Nu e necesar, e chiar mai simplu de atat.Instalezi un nou sistem de operare si formatezi tot hdd. Uite si un tutorial
https://www.youtube.com/watch?v=Zitib0_bNvc