| AndreeaC100 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy J5 2017 și nu știu ce s-a întâmplat, dar s-a blocat displayul pur și simplu. Îmi făceam o poză și ecranul a "înghețat". Imaginea se mișca, dar butoanele de pe ecran nu mai funcționau. Aplicațiile nu mai puteau fi accesate, nici măcar nu mai puteam trimite mesaje, ca și când nu aș fi dat cu degetul pe ecran. Butoanele de pe margine încă mai mergeau, dar nu puteam să fac nimic pe ecran. Am telefonul de 2 săptămâni.

1 răspuns:
| Pisimiau a răspuns:

Nu știu exact ce sa zic. Poate ai virusat telefonul. Ar fi mai bine sa vorbești cu cineva care chiar știe ceva despre telefoane. Eu ți-am zis că poate e virusat deoarece sunt multe site-uri ce au viruși