| anonim_4396 a întrebat:

Hei-hei! Am o problemă cu telefonul meu Samsung Galaxy Ace 2. Îl am de aproape 2 ani și așa ceva nu am mai pățit. Umblam pe laptop ca de obicei, iar telefonul era lângă mine. Vroiam să mă uit "numa' așa" pe el, dar când să-i dau unlock "a înghețat" ecranul și nu puteam să mai dau swipe. Am insistat dar tot nu mergea. Am apăsat lung pe butonul power să intru în setările de accesibilitate. Nu am putut. Mi-a apărut ecranul negru. Butoanele touch erau aprinse. Am tot apăsat butonul din mijloc "home" dar ecranul era tot negru. Peste câteva secunde a apărut pagina principală și a scris "Ne pare rău dar TouchWiz s-a oprit". Am tot umblat pe ecran, dar a rămas așa blocat. Am dat "power off" dar nu l-am putut închide. A trebuit să-i scot bateria. Când l-am deschis, era totul normal și acum merge. M-am speriat rău! Ce s-o fi întâmplat?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O aplicatie s-a oprit in mod neprevazut.Se mai intampla.

| anonima2405 a răspuns:

Nu o mai raspuns touch-ul laughing

| Mariutza_Marrya_1999 a răspuns:

Datorita aplicariilor in exces care au un volum destul de mare, telefonul are de suferit si se blocheaza, iar asta o sa se intample tot mai des. Ar fi bine sa ii dai "resetare din fabrica". Si mie mi s.a intamplat la fel, dar odata cu resetare telefonul merge foarte bine, doar ca iti va sterge pozele, muzica, aplicatiile instalate de tine asa ca vei fi nevoita sa le salvezi pe ceva. Sper sa te ajute big grin

| anonim_4396 explică (pentru Mariutza_Marrya_1999):

Am foarte multe jocuri și aplicații pe el, asta-i adevărat. Îmi tot zice că n-are spațiu. Vreau să pun lucrurile pe un card. Dar până acum n-a mai făcut asta, deși am avut și mai multe jocuri dar am început să le mai șterg pentru spațiu.