| BikerZone a întrebat:

Slut TPU!
Spuneti-mi si mie, ce e mai avantajos sa-mi cumpar, Samsung galaxy s advance sau Iphone4?
Unii zic ca iphone 4 se misca mai bine, si arata si mai frumos, altii zic asta despre Samsung nu ma pot hotari.
MS

5 răspunsuri:
| KUBY78 a răspuns:

Iphone

| JUST44FUN a răspuns:

Samsungurile sunt mult mai bun ca si aplicatii si sistem de operare, de exemplu s4.Dar dintre iphone 4 si galaxy s advence iti recomand iphone 4

| R0BERTT a răspuns:

Iti propun Iphone! Eu n-am treaba cu el.

| naomigrecu a răspuns:

Dupa parere amea Samsung galaxy e mai bun si mai nou si eu zic ca poti face mai multe cu el mis se pare ca are mai multe aplicatii eu am s2 si e foarte bun. happy

| maciupiciu11 a răspuns:

Eu zic mai bine sa iti ei un iphone4 deoarece iphone-urile sunt foarte bune!