| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am un Samsung Galaxy Mini si am incercat sa bag Cyanogenmod pe el,am pus versiunea de android pe card,am intrat in Recoverymod,am dat instal la androidul respectiv si la final am selectat Reboot,telefonul a aratat "Samsung Galaxy Mini",deci cum ar fi trebuit sa se porneasca,o imagine cu Cyanogenmod si dupa arata fond negru,si scrie alb mic umpic in dreapta ecranului "A N D R O I D" si ramane asa, am incercat cu foarte multe alte androide, multe combinatii de taste si nimic...cine are raspunsul la ce ar trebui sa fac...

2 răspunsuri:
| Player54 a răspuns:

Arunca telefonul...Samsungurile sunt cele mai naspa telefoane. Cumpara Nokia frate.

| Ionu_2025 a răspuns (pentru Player54):

Frate Nokia are sistem symbian, un Nokia 700 care ar fi pe placul meu e cam scump...nu am nevoie de raspunsuri ca a tau, plus ca aceasta problema e poate de la Orange ca mi-a mai fost in service si mi-au bagat ei soft si aplicatii de la ei si cand pornea telefonul arata "Orange", poate le-o invartit ei, nu stiu, astept raspunsuri!