| lovetheyfunny a întrebat:

Buna am un Samsung galaxy note 1 si iam dat update o fost ok dupa so restartat singur si acum imi apare "INTRODUCERE CHEIE DE CONTROL PENTRU BLOCAREA RETELEI" si nu stiu ce sa fac ce cod ar trebuie sa bag(sa il fac eu cumva fara sa merg la un service)va rog dau funda :*(ps precizez ca am cartela de orange si nu este codat )

Răspuns Câştigător
| Papitoiarfistiphone a răspuns:

Rosoftware prin odin de pe laptop:
1.ai nevoide de odin si drierele
2.cabu de date si softul vechi de android 4.1.2 de pe san mobile sau de pe net
3pus in download mode
4.resoftware cu odin dand click pe pda si adaugi firmawre in 10 minute e gata