| sdg a întrebat:

am un Samsung Galaxy S2 si i-am pus o parola formata si din litere si din cifre dar cred ca atunci cand am formato am skris gresit, si acum nu mai stiu care e parola, deci nu imi pot debloca telefonul! Va rog mult daca stie cineva o solutie sa ma ajute! Ofer FUNDA! Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| andtim a răspuns:

Intra pe xda developers si cauta niste programe de flashuit! vezi ca iti trebuie KDZ updater si ROMul oficial stock pentru Galaxy S2! bafta! A...si nu te costa nimic decat o ora si curentul consumat big grin bafta si ai grija pe viitor

1 răspuns:
| VampyDilY a răspuns:

Pai...da mai poti sa faci cv...te duci la centre din astea specializate sa iti reinstaleze
softul...nucred ca o sa coste mai mult 100lei