| Ririru a întrebat:

Buna!
Am un Samsung Galaxy S3 NEO, (mentionez ca nu am garantie la el) care de cateva zile atunci cand il bag la incarcat, in momentul in care ajunge la 45% se restarteaza singur, se restarteaza de foarte multe ori si mai niciodata nu ajunge pana la 55%, daca il inchid si il las asa nu mai incarca din cate am observat. In schimb telefonul merge bine doar ca nu pot sa il incarc complet niciodata. Intrebarea mea este, este posibil sa fie bateria de vina, sau mai de graba placa de baza? Si cam cat m-ar costa la un service sa rezolv problema. Multumesc!

1 răspuns:
| Geoultra a răspuns:

Nu e nici una nici alta e vina softului recomand sa mergi la service sa reinstaleze android de la zero