| SME a întrebat:

Buna :). Am un sistem homecinema Lg ht 356 si vreau sa I'll conectez la pc.
Vreau sa mentionez ca acum il am conectat printr-un cablu 2x Rca- jack 3.5 si nu se aude in toate boxele. Intr-una se aude mai tare, in alta mai incet. Acesta este spatele http://image.darty.com/......030134.jpg
Cand ii pun CD vreau sa spun ca se aude splendid.

La placa de sunet am 3 intrari una verde, una albastra si una roz.

Prin ce metoda as' putea sa I'll mai conectez? Dau funda

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

La placa de sunet ai iesiri, nu intrari! Scula aia are intrare stereo, de unde vrei sa se auda in toate boxele dintr-un semnal stereo?