Am un stick care a functionat ceva vreme, dar acum cand am bagat pe el ceva nu mi s-a salvat, dar memoria stickului este plina deci arata ca si cum s-ar fi pus pe stick. Cand pun muzica, de exemplu, pe el imi arata ca este acolo, dar dupa ce l-am scos si il introduc din nou nu imi apare nimic, iar memoria nu este goala, arata ca ar fi jumate plina, dar pe el nu am nimic. Sper ca intelegeti ce am vrut sa zic si ca ma puteti ajuta! Multumesc anitcipat!

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Pot aparea asemenea probleme de la utilizarea necorespunzatoare, trebuie sa dai eject inainte de deconectare, ca sa rezolvi problema dai un clik dreapta si alegi format. Dupa formatare poti sa-l utilizezi din nou.Succes

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai vreun virus pe stick

| KinekT a răspuns:

Atunci cand scoti sticul trebuie sa-i faci eject daca nu ii faci pot aparea probleme...pur si simplu intri mai computer si faci click dreapta si dai eject

De fiecare data fac asta, i-am dat o reformatare, sper sa functioneze acum happy