| FT a întrebat:

Am si eu o problema cu un stick si vreau sa recuperez datele de pe el.

De fiecare data cand il bag in laptop imi spune ca trebuie sa formatez. Nu pot intra nici sa vad ce foldere am in el.
Totul a inceput cand am vrut sa mut toate datele din el intr-un folder nou ca sa pot sa il mai dau cuiva fara sa fie toate datele mele pe acolo.
Am inteles ca e damage logic si ca datele pot fi recuperate. Problema e ca nu stiu cu ce program pot face asta. Am cautat cateva dar nu f utile. Toate sunt cu bani.

Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Poate problema este la laptop.
Incearca pe un alt laptop/pc.

| FT explică (pentru Grimmjow69):

Nu e laptopul...in toate calc face la fel
sad

| Grimmjow69 a răspuns (pentru FT):

Nu ramane altceva decat sa-l reformatezi.