| SpEed07 a întrebat:

Am un telefon cu Android 2.2! Este Orange Vancouver, este foarte asemanator cu Stockholm! Am abonament Fluture 7, si mi-am terminat mb de net, dar am acces nelimitat pe portalul Orange si Yahoo! Cand l-am pus la incarcat(era inchis cand se incarca)cand l-am deschis si am activiat reteaua 3G mi s-a blocat telefonul si mi s-a restartat! Mi se intampla si acum! Deci am nevoie mare de ajutor! FUNDAAAAA! PS:AM INTRAT SI PE ORANGE.RO DAR NAM GASIT NIMIC DE AM NEVOIE DE AJUTORR PS! FUNDAAAA

1 răspuns:
| Razvan03Andrei a răspuns:

Hmmm...
Pai poti sa ii scoti cartela Orange si sa vezi daca mergewinking
Daca nu merge te ajut eu sa ii pui un nou sistem pe el daca zici ca se restarteaza intrunawinking
Daca nu vrei sa faci asta du-te cu el la ORANGE ca te ajuta eiwinking

BAFTA!