| dragos9234 a întrebat:

Vreau sa imi fac un abonament Orange pantera 39 insa nu inteleg exact cum sta treaba cu internetul.
Este acces gratuit nelimitat doar in portalul Orange sau pot intra pe orice pagina fara a folosi portalul?

Răspuns Câştigător
| bassmusic a răspuns:

Doar in portalul Orange e nelimitat. Baftawinking

| dragos9234 explică (pentru bassmusic):

Dar in afara portalului Orange am o limita de 1gb 2gb sau cat?

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Cu acest abonament ai :

" * acces nelimitat în Portalul Orange pe mobil
* traficul de date este nelimitat pe mobil cu o utilizare rezonabilă
de 2GB.
Pentru a beneficia în continuare de viteza maximă de transfer, activează optiunea cu trafic suplimentar de 1GB la preţul de 3 euro."

Pentru alte detalii vezi linkul SURSĂ :
http://www.orange.ro/abonamente-de-voce/pantera/pantera-39/

| bassmusic a răspuns:

1.6 GB

| dragos9234 explică (pentru bassmusic):

MErci frumos

| bursuc001 a răspuns (pentru bassmusic):

Bună!

De unde ai "scos" valoarea de 1.6 GB?

Site-ul OFICIAL precizează 2 GB ( vezi mai sus răspunsul meu, sau la linkul oficial )!

Toate cele bune.

| bassmusic a răspuns (pentru bursuc001):

AM Acest Abonament! LA SAMSUNG GALAXY S2! De acolo stiu

| bassmusic a răspuns:

Cu placere