| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Nokia asha, dar nu pot sa pun videoclipuri pe el ..imi scrie la orice format "video neacceptat"...ce ar trebui sa fac? dau funda pentru cel mai bun raspuns happy

6 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Am aceeasi problema, videoclipurile trebuie trimise dupa un telefon de aceeasi marca, acelasi model, daca este trimis dupa un telefon mai performant nu este acceptat.

| LovelySmile98 a răspuns (pentru CrissuCristina):

Ma refeream de pe pc pe telefon

| horia2012 a răspuns:

Daca ai spune si care Asha ar fi minunat.

| mcdeliric1 a răspuns:

Au format diferit, incerca sa trimiti de pe acelasi model de telefon.

| LovelySmile98 a răspuns (pentru mcdeliric1):

Ma refeream de pe pc pe telefon