| LSMM a întrebat:

Am un telefon Nokia C3. Exista o modalitate prin care pot vedea un video care este, de exemplu, pe un alt site decat youtube? Pe youtube merge doar daca dau la mobile version, si atunci fereastra e mai mica. Dar, in rest, imi apare ca nu am instalat Adobe flash player-ul sau imi apare doar un spatiu alb. Doar ca nu merge sa-l instalez pe telefon, si de aceea va intreb ce pot face. Nu ma intereseaza video-urile de pe youtube, ci cele inserate altundeva, pe un blog, spre exemplu.
Multumesc!

1 răspuns:
| CMaria21 a răspuns:

Si eu am acelasi telefon din cate m-am interesat nu merge video pe el:(

poti arunca un ochi aici

http://www.google.ro/......tp?/imgres

funda?