| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon. Nu imi incape pe el decat o melodie si 2 poze... ei bine am o melodie si 2 poze.( desigur ca o sa am card de memorie ca sa imi intre mai mult dar nu asta e problema ) Bun.Cand vreau sa ascult melodia sau, in loc de o poza am un filmuletz si cand vreau sa il vad imi apare Eroare de Expirare. Stie cineva ce inseamna si de ce imi apare si ce trebuie sa fac sa imi mearga? Acum 6 zile mi-a mers si de atunci nu am facut nimica la telefon in afara de a vorbi. plz help. Dau funda big grin

4 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Dai resetare generala la telefon dar fii atenta fa o copie la contacte pe sim si apoi dai resetare generala

| AugustinFiltru a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa resetezi setarile si sa revi la cele din fabricatie dar cand faci asta tot ce ai in tel se sterge ( muzica, filmulete, poze etc )...
sper sa te ajute!

| roxymaria a răspuns:

A expirat filmuletu :d

| Dan0nin0 a răspuns:

Am avut si eu odata o problma asemanatoare si a trebuit sa sterg tot din memorie poate is virusate.incerca sa stergi melodia si pozele! sper sa reusesti:*