| MmarinaMadalina a întrebat:

Am un card microSD, 2gb, si nu inteleg de ce nu imi mai apare nimic pe el,nicio poza nicio melodie,nici pe telefon nici cand il conectez prin usb la pc, mentionez ca l-am tot scos si l-am bagat dintr-un telefon in altul si dintr-o data numai merge.Si daca incerc sa mai pun poze sau melodii imi zice ca am memorie plina.Ce as putea sa ii fac ca sa mai mearga? Se poate formata,daca da, cum? FUNDAsad

Răspuns Câştigător
| CoL00SaL a răspuns:

Cardul trebuie formatat...te duci in fisierul unde iti arata cardul, si dai optiuni si trebuie sa-ti apara "formatare cartela de memorie"... Sper ca te-am ajutat!
Funda?

| MmarinaMadalina explică (pentru CoL00SaL):

Dar mai merge duce ce il formatez? adica sa pun melodii, etc?

| CoL00SaL a răspuns (pentru MmarinaMadalina):

Pai sigur, e ca si cum ti-ai cumpara unul nou acuma de la magazin...