| BiancaDRox a întrebat:

Buna!
Am un telefon Samsung galaxy y pro si de azi dimineata nu primesc nici un mesaj.
Pot sa sun pe oricine si sa trimit mesaje dar eu nu primesc nici un mesaj.
Help!

4 răspunsuri:
| JusTPauL a răspuns:

Da-mi numarul sa-ti trimit cateva mesajehappy

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Din descrierea dumneavoastra suna a probleme de banda a telefonului, problema intalnita la anumite telefoane Nokia si Sony Ericsson. Incercati sa conectati telefonul la un calculator si sa updatati softwareul telefonului.

| Alexino2003 a răspuns:

Dacă ai garanţie, Orange/Cosmote/Vodafone este nevoit să ducă telefonul la service. happy Dacă nu resetează telefonul. happy

| Daimler a răspuns:

Dupa ce salvezi pozele, muzica, si numerele de telefon ai putea face o resetare a telefonului.
Settings → Privacy → Factory data reset → Reset phone → Erase everything.
Bafta!