| KillerXP a întrebat:

Re.
Am un telefon Samsung Galaxy Pocket si de mai inainte nu imi merge sa apelez pe nimeni si nici sa primesc apeluri/mesaje.
Azi dimineata mergea.
De la ce poate sa fie?
Funda

5 răspunsuri:
| TeDrqq a răspuns:

Poate ti-a sarit cartela sau nu o mai citea, incearca sa iti schimbi cartela.

Funda? big grin

| Don714 a răspuns:

Poate că din greșeală ai pus acolo la profiluri unde e silențios și alea pe Deconectat dacă e bifat Deconectat dă pe Normal s-au care vrei tu. FUNDĂ?

| KillerXP explică (pentru Don714):

Nu ai inteles deloc intrebarea.
Am zis ca de mai inainte nu pot primi si nici da apeluri/mesaje. Si, dimineata mergea sa fac asta...
Ma ajuta cineva?
Cand incerc sa apelez imi zice "neinregistrat in retea".

| razvanbanu11 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema. Nu stiu ce sa fac.Dar nu am acelasi telefon.

| AndreiBlue a răspuns:

Salut..incearca un factory reset happy