| Xenia16 a întrebat:

Eu trimit mesaje si persoana careia ii trimit nu le primeste dar eu primesc raportul.Am telefon Samsung galaxy y S5360

3 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Persoana care iai trimis mesajul te are la IGNOR this numer,

| maxb a răspuns:

Pai daca ti-a vaneit raportul ca a fost trimis poate e o problema la telefonul persoanei si nu la tine.

| DutzuLoveMary a răspuns:

Probabil sa fie ori de la semnalul tau ori de la semnalul tau, mai poate sa fie si inchis telefonul celui care-i trimiti!