| Anna9 a întrebat:

am un telefon Samsung s3500 si nu imi mai apare nimic cand vreau sa intru in cardul de memorie. apare mesajul "imposibil de adaugat director implicit. director radacina plin" si apoi il deschide si scrie liber. exista vreo sansa sa salvez ce aveam pe el. nici calculatorul nu mi-l citeste. am incercat sa-l bag intr-un alt telefon caruia nu i se inchidea prea bine chestia unde se baga cardul si l-am inchis cam fortat. oare de asta nu mai merge?
raspundeti va roog!

1 răspuns:
| iubitic a răspuns:

Probabil,fortandu-l in celalalt telefon, sa fisurat placuta interna, unde se afla un mic chipset si astfel a devenit inutilizabil.