| Idk007 a întrebat:

Heeellpp.
Am un card microSD de 1 Gb si unu de 2Gb.
Si un telefon Samsung.
DE cateva saptamana nu-mi mai merge cardul. cand dau sa intre in el spune : Director radacina plin, formatati cardul.si dp aia intra in el si il arata gol.si cand dau la memorie arata : 0 spatiu liber, 0 folosit.straight face. Nu am in ce telefon sa-l bag. App, ambele fac asa.Am incercat sa le bag intr'un cititor de carduri si nu merge. imi zice ca nu am introdus nimic in el.straight face
Nu mai stiu ce sa fac.
P.S.nu vreau sa formatez cardurile.am poze in ele (destul de importante, care nu le-am bagat in PC).

3 răspunsuri:
| Lylia a răspuns:

Cardul este plin (cred) sterge cumva cateva melodii

| BT8827BM a răspuns:

Formateaza cardul mai intai pe telefon si dupa il bagi iar in cititor si il mai formatezi o data. asta daca nu ai ceva important pe el

| alexgoga a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic ca si eu am unul de 1GB si imi arata ca are spatiu liber 0 si spatiu folosit 0 si nu stiu ce sa fac