| Ally a întrebat:

Am un telefon samsung SGH-F480i[touchscreen] si are camera in fata si in spate dar nu reusesc sa fac poze cu cea din fata ca am tot cautat in telefon dar nu gasesc.Cine stie cum; sa-mi explice si mie plzz!

5 răspunsuri:
| BringMeTheHorizon a răspuns:

Ar trebui sa fie in setarile camerei bifat "self capture sensor" cel putin ahsa scrie la N95big grin

| 34588773 a răspuns:

Cea din fata nu prea imi vine sa cred ca este camara foto ci de fapt este camera 3G.Ca sa o activezi, deschizi camera foto si dai optiuni si de acolo o activezi si pe cea din fata 3G

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu se poate decat la apeluri 3G ca camerele de la telefoane din fata is de video call (apel video) nu is de facut poze cu el

| valycretu a răspuns:

E 3g nu e camera...hee hee

| france a răspuns:

Acela este 3g, pentru video call nu este camera de filmat