| Ally a întrebat:

am un telefon samsung SGH-F480I touchscreen si nu gasesc unde sa schimb tonul de la mesaj am tot intrat la setari si nu gasesc cine are telefon asemanator sa ma ajute. Da-ti indicatii! mersi!

Răspuns Câştigător
| Magnific a răspuns:

Http://www.ehow.com/how_8393353_change-message-tone-samsung-tocco.html citeste aici si o sa mearga :D spor

1 răspuns:
| terorvlad a răspuns:

Incearca la profiluri sa editezi profulul curent sau la setari sunet. Nu am telefon asemanator dar asa este la mai toate. fundita? big grin