| Sweety_3695 a întrebat:

Am un telefon Vodafone Indie dar nu imi merge internetul.Incerc sa descarc setarile dar imi trimite mesaj ca acest telefon nu este compatibil. Dar cunosc persoane cu acelasi tip de telefon carora le merge internetul. Ce as putea face?sad.

1 răspuns:
| CybeRAthlete a răspuns:

Orice reprezentanta Vodafone iti poate clarifica problema. Nu te incurca cu setari din auzite sau asa... Informatia pe care ti-o pot da cei de la Vodafone este moca happy
bafta