| rmaria71gmailcom a întrebat:

Buna,am un televizor Smart Grundig adus din Germania,și îmi cere cont de Amazon care l am făcut,dar îmi cere o adresa de facturare,gen cu plata când sa descarc yt sau Netflix!
Și nu știu unde gasesc canalele, ma poate ajuta cineva urgent?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Conecteaza cablul de antena si de internet.
Intra in meniul televizorului (vezi telecomanda),
Cauta ceva gen "instalare programe noi" si porneste cautarea programelor (digital + analog + satelit (daca ai). Cautarea va dura destul de indelungat, cca. jumat de ora sau chiar mai mult. Dupa terminarea cautarii vei avea instalate toate canalele gasite "vizibile".

| Wr3nch a răspuns:

Faranmodel exact cam greu.