| RalucaAlina11 a întrebat:

Am un televizor Sony Bravia și de ieri nu mai merge să intru pe browser, am încercat să intru pe YouTube și merge dar sa intru pe browser să vizionez filme sau să caut ceva pe internet nu mai merge, intru în browser îmi apare că se încarcă și deodată apare o imagine neagră și nu mai merge absolut nimic și sunt nevoita să închid televizorul.
Ce aș putea să fac?
Să intru pe YouTube merge, dar nu mai merge să intru în browser.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Caută in meniu și dacă este vreo opțiune de (re)arctualizare soft, fă-o