| Livaiski a întrebat:

Buna,am un virus pe PC si as vrea sa aflu cum sa scap de el.Este unul în chineză si trotux am încercat Microsoft Esențial Security dar nimic. E un Lenovo.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Ruleaza adwcleaner
restart
ruleaza malwarebytes free
restart
in cazul in care persista foloseste spy hunter. acesta nu e free. daca e nevoie il am eu.
bafta.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Am încercat Microsoft Esențial Security dar nimic...pai ce sperai de la porcaria aia?
http://www.epasystems.ro/devirusare-kaspersky-rescue-disk/

| octav005 a răspuns:

Incearca Eset smart security 2016 este free trial 30 de zile. il instalezi dai o scanare si ai scapat de virusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci un cd boot-abil cu ce ti-a dat Kosti.
Urmezi pasii din link-ul de mai jos, dar in loc de imaginea windows, bagiimaginea care ai descarcat-o de la Kosti. Dupa ce s-a terminat de facut cd-ul, dai restart si apoi scanezi tot laptopul.

http://inbuzunar.net/2016/10/02/cum-facem-un-cddvd-boot-abil-cu-windows/

Răspuns utilizator avertizat