| Roxana_Andreea_1996_qY9r a întrebat:

Buna am urmatoarele componente:

Processor AMD Athlon(tm) X4 880K Quad Core r

Video Card NVIDIA GeForce GT 730

RAM 8.0 GB

Operating System Microsoft Windows 10 (build 15063), 64-bit.

Si totusi am lag pe jocuri slabe cum ar fi cs go,cu toate setarile la low, ma poate ajuta cineva, ce pot face sa cresc performantele calculatorului? sigur este ceva care incetineste performanta, oare windows 10 imi mananca mult?

1 răspuns:
| Eduard619 a răspuns:

Pentru ca placa aia video e foarte slaba, procesorul e super ok dar gandeste-te ca nu poate duce tot si trebuie o oarecare imbinare.
Singura modalitate schimbi placa video.