| anonim_4396 a întrebat:

Ce Fel de Site mai este si acesta? Este cumva site ul unde Nu se poate raspunde la o intrebare doar printr o jignire la adresa celui care a pus intrebarea? si fiecare se crede mai desptept decit celalalt?

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Păi, pe acest site 70% din întrebări sunt stupide.
Când văd câte un distrus că pune întrebări doar din plictiseală, ce ar trebui să îi fac? Să îi adresez complimente?
Baftă

| Șâret a răspuns:

Nu, nu este acela. happy

| BlueHusky a răspuns:

Un site unde se pot* pune intrebari si se pot* da raspunsuri (e vorba de optiune).Nu, nu este.Este interesant ca ai ales varianta de "destept" deci inseamna ca ti-a folosti situl... ai aflat diferenta intre inteligent si destept! (sau ai dat cu banu'?)