| fixy a întrebat:

Buna am vazut pe protv un sondaj la cel mai bun antivirus. pe locul 1 se afla microsoft security. voi ce parere aveti

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sondajele sunt subiective, obiective sunt doar testele pe care le fac organismele neutre, de obicei trimestrial. Cauta testele din acest an si o sa vezi ca clasamentele difera. Numai bine!

| CapitanuSemafor a răspuns:

Microsoft Security e ala care iti zice ca nu ai antivirus?
Kaspersky si BitDefender (in ordinea asta) sunt cele mai bune.

| Bogna a răspuns:

Eu tot am antivirusul acesta... si parca nu ma pling. e chir bunwinking