| ghita15 a întrebat:

Buna am windows 7 si nu pot sa-mi schimb culoare bare de start ori ce tema as pune, cand vreau sa pun efecte aero zice ca driverul meu nu acepta efecte aero.

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Foloseste TuneUp Utilities, eu cu ala puneam teme, dar nu prea mai folosesc... Deocamdata am si eu o tema pusa, care nu mi-a mers nici mie decat cu programul acelawinking

| Sihastrul a răspuns:

Nu ai instalat driverele placii video sau aceasta este prea slaba pentru a suporta efectul "aero".