| PatrickJ a întrebat:

Deci am Windows 7 Ultimate si vreau sa imi schimb culoarea de la bari.Adica bara de jos cu start sa fie alta culoare decat transparent.Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| anonymous09 a răspuns:

Click dreapta pe desktop, personalizare, si jos ai window color. click si selectezi culoarea preferata

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Din personalizare/personalize acolo la tehemes ar trebui să ai și o funcție de schimbarea a culorii(change color).De asemena dacă folosești funcția advanced poți modifica și aspectul ferestrelor și butoanelor, urmat de dsalvarea setărilor.Succes