| Vickyy a întrebat:

Am windows vista si nu am jocurile acelea cu carti din XP.Si vreau sa le pun si pe asta. Unde le pot gasi pe internet? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| fester a răspuns:

Alea nu le gasesti pe internet, se instaleaza odata cu windows-ul. Trebuie sa te duci in control panel, programs and features, iar in partea stanga ai turned windows features on or off. Dai click pe aia, se deschide alta fereastra, si de acolo bifezi ce vrei sa apara si ce nu. Eu am windows 7 si cred ca ceva asemanator este si la vista. Succes.