| Hela a întrebat:

Buna! Are cineva cont de tinder si nu-i functioneaza cum trebuie? Ati reusit sa faceti cumva sa mearga? E dubios ca nici sa sterg contul nu pot... macar sa imi spuneti daca ati reusit cumva sa stergeti contul...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca e o mare teapa, și in plus plătești și ogramada de bani abonamentul ca în final sa nu te alegi cu nimic.

| Hela explică (pentru anonim_4396):

Mie mi se pare ca aplicatia la momentul actual e plin de bug uri...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hela):

Încearcă cuplari. ro sau Facebook dating.

| Ricaion589 a răspuns:

Anuleaza abonamentul mai intai si daca nu poti atunci reinoiestel inca cu o luna si dupa ce ai facut asta anulezi abonamentul ca sa nu te mai taxeze pe viitor. Mai departe daca nu iti poti sterge contul doar scoate pozele, sterge datele si editeaza-ti numele si gata