| JulieJuly a întrebat:

As avea nevoie de ajutor in legatura cu un document scris in wordpad. Nu am apucat sa salvez modificarile aduse in el, cand laptopul si-a dat singur instalare de windows si altele. In principiu nu imi doresc musai sa recuperez modificarile, dar documentul in sine macar. Mai e posibil asa ceva, in primul rand? Daca da, imi puteti explica cum sa o fac?

Răspuns Câştigător
| Mohican a răspuns:

Acela este un fisier corupt, nu cred ca mai functioneaza sa fie recuperat in totalitate.

Răspuns Apreciat de Editori
| Mohican a răspuns:

Buna,

Iti recomand sa folosesti EaseUS
https://www.easeus.com/datarecoverywizard/free-data-recovery-software.htm

Daca nu te descurci, iti recomand sa apelezi la cineva cu experienta.
Pentru a recupera un fisier, e destul de greu insa merita incercat.

Bafta!

| JulieJuly explică (pentru Mohican):

Iti multumesc din suflet. Am reusit sa recuperez documentul insa din pacate acum cand il descid, imi apar doar caractere ciudate. sad

| Mohican a răspuns:

Acela este un fisier corupt, nu cred ca mai functioneaza sa fie recuperat in totalitate.