| LeonardoDiCapra a întrebat:

Am si eu o imprimanta HP Deskjet D1460 si am instalat-o! dar nu stiu de ce, nu imi merge! nu imi printeaza nimic.imprimanta este noua, dar nu imi printeaza.eu am bagat o foaie si am incercat sa printez ceva scris in Wordpad Document-WordPad si nu imi merge! imi zice ca e un blocaj de hartie dar nu e! imi puteti explica si mie cum sa printez corect? funda! si da! am instalato corect! vreau sa printez ceva! help me! cum am mai zis, dau fundawinking

6 răspunsuri:
| jus7ashadow a răspuns:

Incearca sa scoti cartusele si sa le introduci din nou!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa pui mai multe coli unde se alimenteaza cu hartie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Spune-mi si mie pasii de instalare te rog frumos! Eu am probleme cu instalarea, si cand vreau sa printez ceva imi spune eroare.

| LeonardoDiCapra explică (pentru anonim_4396):

Pai ca la orice... mie imi dadea next, imi cerea sa connectez imprimanta, next, i accept, next si apoi imi arata ca se incarca aia de install. dupa aceea finish si gata... nu-mi da eroare, dar nu printeaza! nu stiu ce masa are

| anonim_4396 a răspuns (pentru LeonardoDiCapra):

Exact. Si la mine face la fel. straight face

| LeonardoDiCapra explică (pentru anonim_4396):

Si tu tot HP ai? ca sa stiu daca e ceva normal la acea firma laughing