| mytzzu a întrebat:

As avea nevoie de un flash player pentru sony erixsson w302 sau ceva cu care sa pot vedea clipuri si alte chestii pe net. Multumesc accept si link fundita pentru cine merita!

2 răspunsuri:
| Louis_3400 a răspuns:

Http://www.adobe.com/products/flashplayer/ si iti apare o chestie si in colt scrie get flah player, dai click pe ala si o sa mearga toate alea pe net dupa ce il instalezi

| DiDi a răspuns:

Downloadeaza-l de aici, cred ca te va ajuta:

http://download.cnet.com/Flash-Player-Mobile/3000-2356_4-10532847.html