| Claudiaa23 a întrebat:

As avea o mica problema cu telefonul meu. Am un Blackberry 8520 si cand il conectez la pc prin cablul USB, se incarca si atat. Nu-mi apare nici o alta optiune, cum ar fi aceea, Mass Storage. Stiu ca asa ar trebui sa apara atunci cand il conectezi la pc prin cablu. As vrea sa descarc ceva din el si nu pot. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| djdani1 a răspuns:

Buna! Trebuie sa instalezi un prrogram ca si la Nokia si se numeste BlackBerry Desktop Software.In descarci de aici http://us.blackberry.com/software/desktop.html
Bafta!

1 răspuns: