| DjSannan a întrebat:

Buna, as dori o informatie. Stiu ca exista amplificatoare de semnal telefon mobil gsm, 3g, 4g. Dar ma intereseaza daca exista amplificatoare gsm 3g, 4g portabile. Adica sa il poti lua cu tine si oriunde mergi sa il si poti transporta indiferent ca esti in masina, tren, etc.

2 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Cu certitudine există astfel de dispozitive. Am mai întâlnit ceva de genul. Nu îți pot comunica un preț exact, dar îți poți da seama singur că cele mai eficiente sunt și cele mai scumpe.

| DjSannan explică (pentru literallythesamebruh):

Da-mi te rog in link ceva sau in site de unde as putea cumpara asa ceva