| Quaestor a întrebat:

As dori sa imi cumpar un laptop si dispun de un buget de 3.000 lei. Am gasit pe net acest laptop : http://www.cel.ro/......b-white-l/
Acesta mi se pare cel mai bun la acest pret. Credeti ca o sa gasesc ceva mai bun la acest pret? acesta cum vi se pare?

5 răspunsuri:
| Quaestor explică (pentru stresat):

Nu este mai bun ca si cel postat de mine. are doar 4gb ram si procesor i5 pe cand celalalt (care l-am pus eu) are i7 si 8gb ram

| stresat a răspuns (pentru Quaestor):

Eu am un calculator cu procesor i5 si sunt foarte multumit de el. Cel de care ziceai tu nu mai este in stoc. Sunt multe siteuri cu calculatoare de pe care poti cumpara unul. Depinde acum pentru ce il vei folosi, jocuri, programare sau internet si office.

| taken a răspuns:

Pai unde vezi pretul?
Scrie:
''nu mai face parte din oferta cel.ro''
''Produsul nu mai poate fi comandat!''

| Quaestor explică (pentru taken):

Pretul este de 2.900 lei. Probabil acum nu mai este in stock, dar sa presupunem ca acesta e pretul, mai este si pe alte site-uri