| Zinv a întrebat:

Buna! As dori sa investesc in crypto dar nu stiu pe ce site/aplicatie sa incep.
Ma puteti ajuta va rog?
Daca s-ar putea ca aplicatiile sa fie gratis si sa pot sa scot banii cand vreau.
Multumesc anticipat.

8 răspunsuri:
| AndreiAndreiP a răspuns:

Pentru inceput poti folosi Trading 212, eu asa am inceput dar nu am fost multumit, e bien pentru inceput, acum folosesc eToro si sutnm ultumit de aplicatie, mai ales cu noul update.

| mihai69 a răspuns:

Poți face trade de pe Revolut.

| Frank51 a răspuns:

Nu pot să cred că nimeni nu pomenește de Binance și Coinbase!

| cristimihailov a răspuns:

Incearca sa te uiti pe Youtube la niste cryptomaniaci care te invata cum sa faci.

| Mirel4412 a răspuns:

Nu-ti pierde banii pe ce nu te pricepi. Documenteaza-te intai.

| Dandinelle a răspuns:

Eu folosesc crypto.com pentru stocarea și acolo fac majoritatea tranzacțiilor cu bani, bybit pentru tranzacții scurte și Pionex pentru tranzacții de lunga durata. Daca vrei poți să-ți dau referal code pentru oricare.