| FireEye a întrebat:

Buna!
As dori sa stiu care dintre aceste 2 telefoane este mai bun : Galaxy Ace sau Galxay Mini 2.
Care se misca mai bine. Si pe care functioneaza Temple Run, Subway surfers si Angry Birds foarte bine.
Si care se misca mai bine pe internet, care are claritatea la camera mai buna.happy Chiar daca Ace are 5mp si Mini2 cred 3.

4 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Sunt aproape la fel.Ace mi se pare mai bun.Pa,pa

| Agent47 a răspuns:

Sunt cam la egalitate dar nu prea mai gasesti Galaxy Ace care ar fi mai bun cu putin. Il detine un prieten, acelasi procesor de 800 MHz tot 512 Mb RAM, Ace daca nu ma insel are si ecranul mai mare si amandoua suporta cu brio acele jocuri. Iti recomand totus Galaxy Ace Advance. Are un ecran imens, procesor de 1 GHz si merge ce joc vrei!

Daca vrei jocurile alea, i-ati Mini 2. Galaxy Ace e vechi, si procesorul lui nu suporta jocurile astea noi, (armv6), mini 2 are armv7, suporta jocuri noi, si prineste update oficial la Jelly Bean in luna martie. Deci, iti recomand Mini 2 pentru software.
Ca hardware, iti rrcomand Galaxy Ace, are ecan de 3, 5, 5mpx la camera...

| GabrielPC a răspuns:

Samsung Galaxy mini 2 categoric mai bun in jocuri si aplicatii android are mai mult RAM si poti sa faci upgrade la android de la 2.3 la 4.1. Galaxy Ace e mai bun la camera dar la aplicatii si jocuri recomand Samsung Galaxy mini 2. Funda?