| horyman a întrebat:

as dori sa stiu care telefonane mi le-ati recomanda... ( aici ma refer la raportul calitate/pret )
deci, in primul rand : sony ericsson c905, samsung innov8, nokia n85, sau altele cu camera de minim 5 megapixeli si maxim de 8! happy
as dori sa nu fie exagerat de scumpe, dar sa imi recomandati ceva, si daca chiar aveti un astfel de telefon sau cum am precizat mai sus cu cam. intre 5 si 8 si daca vreti sa il vindeti..., imi puteti spunewinking

merci, horyman aaa si dau Funitza! :X

3 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Www.forum.softpedia.com -> terminale mobile, si aici sunt toate telefoanele pe modele si categorii, sunt postate informatii despre telefoane, de oameni care le au si care le utilizeaza, ei pot sa iti spuna ce bube au, cum le-au testat, ce au mai adugat la ele (softuri, drivere)... bafta sper sa te descurci :)

| ILied a răspuns:

Nokia E7. Are si tastatura fullquerty. In plus, camera e de 8 mp. E cam scump dar poate se va ieftinii. Bafta

| GhostAlin a răspuns:

Samsung galaxy