| Anonim1090 a întrebat:

As dori sa știu cum pot sterge arhivele mesajelor de pe Facebook și Instagram. Am auzit ca atunci când ștergi un mesaj el rămâne totuși arhivat, ca un fel de copie. Tocmai asta as vrea sa șterg definitiv acele copii. Dacă se poate sa mi explicați mai detaliat, va rog. Mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Yuoia a răspuns:

Ele raman arhivate pe serverele Facebook. Tu nu le poti sterge. Nici macar la cerere.

| Anonim1090 explică (pentru Yuoia):

Și cum as putea face rost de ele?

| Yuoia a răspuns (pentru Anonim1090):

Ai undeva in setari posibilitatea de a se descarca toate postarile tale, daca vrei sa stergi contul. Nu trebuie sa-l stergi, dar le poti primi sub forma de arhiva. Dureaza cateva zile dar ei te anunta cand este gata.

| Anonim1090 explică (pentru Yuoia):

La Descarcă informatiile? acolo?

| Yuoia a răspuns (pentru Anonim1090):

Da, la Descarca informatiile.
Sper ca te-ai descurcat pentru ca eu am lipsit zilele astea. happy

| Anonim1090 explică (pentru Yuoia):

Da m-am descurcat ☺️ Dar îmi Descarcă toate msj de pe Facebook. Eu voiam cele șterse sa știu dacă pot fi recuperate

| Yuoia a răspuns (pentru Anonim1090):

Da, toate le descarca. happy Tot ce este arhivat la ei pana la data cererii.

| Anonim1090 explică (pentru Yuoia):

Inclusiv mesajele șterse?

| Yuoia a răspuns (pentru Anonim1090):

Presupun ca da. Eu nu am incercat.